O nás

 

Vítáme Vás v novém internetovém obchodě s chovatelskými potřebami Zviratanakupu­ji.cz!


Jsme mladá začínající firma, která se Vám snaží poskytnout mimo kvalitního zboží i kvalitní služby, které se poslední dobou vytratily z obchodů (ať už internetových, tak kamenných).


Našimi hlavními cíli je vyvarování se nekvalitních výrobků a nabízení jen té nejlepší kvality! Největší odměnou za zlepšování našich služeb a nabízeného zboží je pro nás spokojený zákazník – tedy Vy a především Vaši chlupatí mazlíčci!


Momentálně u nás naleznete potřeby pro pejsky, do budoucna počítáme s rozšířením sortimentu i pro další zvířátka.


Jsme přesvědčeni, že zde naleznete hračky pro ty největší drsňáky, kterým nevydrží ledajaká hračka déle než 10 minut, ale i jemné plyšáčky pro něžné prcky a štěňátka.


Nabízíme nepřeberné množství vodítek, obojků, postrojů a pelíšků vysoké kvality, funkčnosti a navíc skvělých vzorů pro všechny velikosti pejsků, psů i obřích hafanů.


Chcete vyrazit s Vaším hafem do přírody a nemáte potřebnou výbavu? Není problém! Zde seženete vše, co si dokážete představit! Skvělé teplé bundy, pohodlné sportovní botičky, batohy pro Vaše psí přátele, bezpečnostní prvky i speciální podložky pro jejich odpočinek.


Podporujeme všechny možné i nemožné psí sporty, celkový rozvoj myšlení psa a především vztah páníčka se psem! V létě jistě oceníte velký výběr plovoucích hraček, míčků, tahadel i házečů a v zimě naopak skvělé interaktivní hlavolamy, kterými zaměstnáte hlavu všem pejskům!


V neposlední řadě se zaměřujeme na výběr superprémiových krmiv, doplňků stravy a pamlsků. Krmivo a celková výživa je přeci nejdůležitější, jak v našich životech, tak v životech Vašich mazlíčků. Dávejte jim jen kvalitní krmiva, jistě se Vám to vyplatí! Není přece nic krásnějšího než mít u sebe zdravého pejska, kterého netrápí žádný problém a je kdykoli připravený na společnou vycházku, sportovní výkon či klidné odpočívání na gauči s Vámi!


I naše veterinářka je tu pro Vás! Pro registrované uživatele nabízíme možnost pokládání dotazů z veterinární oblasti zdarma. Ovšem nikdy nezapomeňte – pokud je Vašemu pejskovi opravdu špatně, jeďte ihned na veterinu! Nečekejte na stejnou radu od naší veterinářky.


Pro naše spokojené zákazníky máme připraveny odměny – stačí se podívat na skvělé nabídky slev v našem Bonusovém systému.


Velmi se těšíme na Vaše objednávky, Vaše spokojené tváře a plná bříška Vašich mazlíčků!


Pokud budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte se nám ozvat na e-mail info@zviratana­kupuji.cz


Děkujeme!


Tým Zvířatanakupují.cz